სავარჯიშო დარბაზები

  1. 53-ე საჯარო სკოლა (თბილისი, ვერა, ბარნოვის ქ. 46) - 555 425455,  გოჩა კაკაბაძე, ირაკლი ბაღნაშვილი, გიორგი ბეჟუაშვილი; 555 560404, ლაშა კოტეტიშვილი
  2. 169-ე სკოლა (თბილისი, დიღმის მასივი, II კვარტალი, აღმაშენებლის ხეივანი, პოლიციის სამმართველოსთან) - 593 194588, კახაბერ კაკაბაძე, გიორგი კაკაბაძე
  3. 23-ე საჯარო სკოლა (თბილისი, დ. უზნაძის ქ. 59, მ. მარჯანიშვილთან) - 593 194588, კახაბერ კაკაბაძე, დავით კაკაბაძე
  4. 1 ექსპერიმენტული სკოლა (თბილისი, საბურთალო, საირმის ქ. 84) - 593 705705, ნიკა ნადირაშვილი, 555 705400 თორნიკე რუსეიშვილი
  5. 61-ე საჯარო სკოლა (თბილისი, საბურთალო, დოლიძის ქ. 3) -  571 792412, ნიკა ნავროზაშვილი
  6. 126-ე საჯარო სკოლა (თბილისი, საბურთალო, ვაჟა-ფშაველას გამზ. 76) – 593 705705, ნიკა ნადირაშვილი, ელენე სკრინნიკოვა, ია გასიტაშვილი
  7. 151-ე საჯარო სკოლა (თბილისი, საბურთალო, ვაჟა-ფშაველას გამზ. 61) – 599 396739, ივერი ფირაშვილი, საბა თამარაშვილი
  8. 161-ე საჯარო სკოლა (თბილისი, საბურთალო, იოსებიძის ქ. 50, ქალაქის მერიასთან) – 574 444030, დავით ჭიპაშვილი, გიორგი ჭიპაშვილი
  9. 171-ე საჯარო სკოლა (თბილისი, საბურთალო, ნუცუბიძის პლატო, III მ/რ II კვ. ძოწენიძის ქ. №3) – 599 396739, ივერი ფირაშვილი
  10. კერძო სკოლა „ოლიმპი“ (თბილისი, საბურთალო, ჯიქიას ქ. 3, მაგთის მთავარ ოფისთან) – დიმიტრი სვანიძე (დროებით შეჩერებულია)
  11. კერძო სკოლა „ნანა“ (თბილისი, საბურთალო, ოდესის ქ. 4, გაგარინის მოედანთან)558 686002, თორნიკე სესიტაშვილი
  12. კარატეს კერძო დარბაზი (თბილისი, ხილიანი, ჭიათურას ქ. 17) - 598 701807, ანა გიგაური   
  13. 65-ე საჯარო სკოლა (თბილისი, ორთაჭალა, გორგასლის ქ. 75) – 555 425455, გოჩა კაკაბაძე, კარინე საჰაკიანი, თეონა ხიხაძე
  14. 165-ე საჯარო სკოლა (თბილისი, ვაკე, ფალიაშვილის ქ. 57) - 599 884802 გიორგი ზურაბაშვილი
  15. მე-2 საჯარო სკოლა  (თბილისი, ჩუღურეთი, მეუნარგიას  ქ. 28) – 598 415569, დავით წერეთელი (დროებით შეჩერებულია)
  16. მე-9 საჯარო სკოლა  (თბილისი, ნაძალადევი, გ. სააკაძის  ქ. 29) – 558 415569, დავით წერეთელი
  17. სკოლა-ლიცეუმი „ცოდნა-2“ (თბილისი, ნაძალადევი, ცოტნე დადიანის გამზ. 32,) – 558 686002, თორნიკე სესიტაშვილი
  18. 132-ე საჯარო სკოლა (თბილისი, გლდანი, მე-6 მ/რ) - 593 637020, გიორგი მამისაშვილი
  19. 117-ე საჯარო სკოლა (თბილისი, მე-3 მასივი, თრიალეთის ქ. 7) – 593 194588, კახაბერ კაკაბაძე, გიორგი კაკაბაძე
  20. 94-ე საჯარო სკოლა (თბილისი, აფრიკის დასახლება, ჭიჭინაძის ქ. 15ა) - 555 622145, დავით ცხოიძე
  21.  არტ ჰოლი (ნაძალადევი, ც. დადიანის 26) - 555 035090, დავით წერეთელი
  22. კარატეს კერძო დარბაზი, (თბილისი, ვარკეთილი-3 მე-3 მ/რ) - 555 425455, გოჩა კაკაბაძე, გიორგი ზურაბაშვილი, ტატო თავართქილაძე; 593 637020, გიორგი მამისაშვილი, თეიმურაზ მამისაშვილი
  23. კარატეს კერძო დარბაზი (თბილისი, ვაზისუბანი მე-3 მ/რ) - 593 128301, სერგო კირაკოსიანი
  24. კერძო მრავალპროფილიანი საშუალო სკოლა „პოლუსი“ (თბილისი, ვაზისუბანი მე-2 მ/რ) - 598 415569, დავით წერეთელი
  25. კერძო სკოლა „ივერია“ (თბილისი, მეტრო სამგორის ზედა ამოსასვლელთან) - 555 778030, მირიან სესიტაშვილი
  26. სკოლა-ლიცეუმი „ცოდნა-1“ (თბილისი, ავჭალა, სარაჯიშვილის გამზ. 108) – 558 686002, თორნიკე სესიტაშვილი
  27. სპორტკომლექსი „განთიადი“ (თბილისი, მოსკოვის გამზირი, ილია ბაბუცაძის ქ.2) – 558 686002, თორნიკე სესიტაშვილი
  28. კარატეს კერძო დარბაზი (თბილისი, ბოგდან-ხმელინცკის 8ა)558 686002, თორნიკე სესიტაშვილი
  29. ქუთაისი - 599 315700, გოგა ტურაბელიძე, დავით გრძელიძე
  30. გორი - 597 793010, ფრიდონ დუდუჩავა
  31. ხაშური - 598 923426, როინ ბერაძე
  32. კასპი - 597 793010, ფრიდონ დუდუჩავა

Comments are closed.